Author: N***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gorgeous!!! Love it so much 😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: trắng | 2 photo(s)
Price: 391.400₫
Original Price: 412.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25052329389933809 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: N***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gorgeous!!! Love it so much 😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: trắng | 2 photo(s)
Author: z***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: أنا أستخدم هذه البضاعة للتجارة لكنها جيدة جدا ونفس الصور
Màu sắc: trắng
Author: n***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Màu sắc: trắng
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: نجح العرب في صناعة محللين للاوضاع فقط و يا ريت تحليلهم صح المحلل الصح هو الي دولته قوية
Màu sắc: trắng